Pazderková přistižena s ruským milionářem

7. červenec 2012 | 23.58 |

Iva Pazderková po rozchodu s Jiřím Rackem našla své štěstí v náručí kytaristy Josefa Štěpánka. Neumíme si však vysvětlit její prázdninový pobyt v egypské Hurghádě ve společnosti ruského milionáře Alexandra Goloda, 52letého ruského vědce, milionáře a stavitele moderních pyramid, který chce vymýtit nemoci a kriminalitu, eliminovat nebezpečí katastrof a zacelit ozónové díry. Fotografie pořízená včera 6. 7. 2012 v hotelu Coral Beach Rotana tento pobyt dokazuje.

Iva a milionář

Goloda jedni považují za novodobého mesiáše, další za podivína. Jeho osmnáct pyramid, které postavil za vlastní peníze, je přitom ojedinělým a neobvyklým předmětem investic v novodobém Rusku. Záhadou ovšem zůstává, jak Iva zvládá být v Egyptě a zároveň plnit své povinnosti v Česku. Jednou z možností jsou noční přelety tryskáčem, které vzhledem k majetku zmíněného Rusa nevylučujeme. Pravděpodobnějším se však zdá, že si nejznámější blondýna pořídila po vzoru dalších slavných osobností dvojnici, která ji po dobu jejich zahraničních eskapád zastupuje v českých luzích a hájích - a na pódiích.

Největší pyramidou Alexandra Goloda je 44 metrů vysoká jehlanovitá stavba ze skelného laminátu v obci Česnokovo. Stojí uprostřed pole nedaleko dálnice, která vede z Moskvy směrem na Rigu. Zhruba za rok, co zde byla postavena, navštívily toto místo, vzdálené 38 kilometrů od Moskvy, statisíce lidí.

pyramida

Podnikatel je zjevně přesvědčil, že díky pobytu v pyramidě se nejen uzdraví, ale nikdy neonemocní rakovinou, chřipkou, žloutenkou či AIDS. Sám majitel tvrdí, že jeho pyramidy vnášejí do prostoru harmonii a ta se pak stará o to, aby lidé v jejím okolí byli zdraví, aby byly řeky a vzduch ekologicky čisté, půda úrodná a kriminalita nulová. Tam stopu ekoložky Ivy Pazderkové jasně poznáváme.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (8x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře